Wiedźmin 4 – gra w nowej odsłonie

CD Projekt zapowiada poszerzenie horyzontów, podjęcie kreatywnego ryzyka i stworzenie gry jakiej jeszcze nie było. Nad Wiedźminem (robocza nazwa Polaris), pracuje już ponad 400 deweloperów. 

Na kolejną osłonę popularnej serii przyjdzie nam jeszcze poczekać. Nowy Wiedźmin znajduje się dopiero w fazie reprodukcji, ale twórcy już zapowiadają, że przesuną granicę gatunku RPG i otworzą się na nową trylogię w wiedźmińskim świecie.

Wiedźmin 4 nie będzie Wiedźminem 3 w nowym przebraniu!

Zobacz również: Wiedźmin w Gdańsku – wernisaż

Wiedźmin 3
Wiedźmin 3 / Fot. Kadr z gry „Wiedźmin 3”

Michał Nowakowski, prezes CD Projekt RED zaznaczył, że nowy Wiedźmin będzie czerpał z elementów, które sprawdziły się w poprzednich produkcjach, ale ta odsłona ma zaskoczyć fanów. – „Dodamy nowe ciekawe rozwiązania, nowe elementy rozgrywki i nowe mechaniki, których nie widzieliście w naszych poprzednich grach.”

Nowa gra nie oznacza jednak kontynuacji losów Geralta. Twórcy gry zapewniali, że trzecia część cyklu zakończyła jego historię i nie będzie ona kontynuowana. Czy nową bohaterką zostanie zatem Ciri? Niestety, informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona. Ponadto według niektórych doniesień kolejna część ma opowiedzieć historię przed dziejami Geralta z Rivii. Na rozwiązanie tej zagadki przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Źródło obrazka głównego: materiały prasowe 

Paulina Rudnicka-Kępa

Czyta wszędzie i w każdej wolnej chwili. Fanka fantasy, historii obyczajowych i mocnych horrorów. W przerwach pomiędzy książkami podróżuje, ogląda filmy/seriale oraz układa LEGO. W sieci znana jako _booka.gram_

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze