Bittersweet Music Festival – pierwsze szczegóły nowej imprezy w Poznaniu

W przyszłym roku lista polskich festiwali muzycznych poszerzy się o trzydniowy event w Parku Cytadela. Lokalni organizatorzy ogłosili Bittersweet Music Festival. Czy wypełni on lukę w wakacyjnych wydarzeniach?

Festiwal będzie zlokalizowany w największym parku Poznania. Pierwsza edycja odbędzie się 14 – 16 sierpnia 2025 roku. Imprezę organizuje poznańska agencja Good Taste Production, natomiast partnerem strategicznym wydarzenia jest Eventim. Twórcy Bittersweet Music Festival zapowiadają, że koncerty plenerowe będą składały się z wystąpień zarówno polskich, jak i zagranicznych gwiazd. Co więcej, organizatorzy przewidują różnego rodzaju warsztaty, dyskusje oraz inne wydarzenia.

Zobacz równieżNajciekawsze koncerty 2024 roku w Polsce. Metallica, Justin Timberlake, Rod Stewart i więcej!

Bittersweet Music Festival
Źródło: Facebook // Good Taste Production

Nasze myśli długo krążyły wokół stworzenia międzynarodowego festiwalu na taką skalę. Dziś mamy doświadczenie, aby zrealizować to marzenie i stworzyć wyczekiwaną, letnią imprezę w Poznaniu, która przeniknie do tkanki miasta. Wiemy, że festiwal, to nie tylko muzyka. To przede wszystkim ludzie i emocje, ich doświadczenia i przeżycia, doznania i sentymenty, słodko-gorzkie rozstania i powroty. Bittersweet Festival ma pobudzać zmysły i tworzyć wspomnienia. A w perspektywie czasu stać się stałym punktem na festiwalowej mapie Polski.

Przedstawiciele Good Taste Production

Obrazek wyróżniający: materiały prasowe // Good Taste Production

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze