Concert Week 2024. Do wygrania bilety na koncerty

W 2024 roku mija 10 lat istnienia Concert Week, czyli akcji organizowanej przez Live Nation. Aby uczcić swoją rocznicę, Live Nation zapowiada rozszerzenie tegorocznej edycji o kolejne państwa, które dołączą do Ameryki Północnej. Obejmie ona ponad 20 krajów. Na całym świecie oferowane będą specjalne oferty, promocje i prezenty dla fanów.

Polska edycja Concert Week przyjęła formę tygodniowej akcji konkursowej, podczas której Live Nation chce nagrodzić uczestników biletami na organizowane przez nich koncerty oraz rocznymi subskrypcjami w serwisie Veeps – zapewniającym dostęp do najlepszej jakości koncertów oraz wydarzeń transmitowanych na żywo. Pytania konkursowe będą pojawiały się na Facebooku oraz Instagramie Live Nation Polska od 8 do 14 maja.

Zobacz równieżNajciekawsze koncerty 2024 roku w Polsce. Metallica, Justin Timberlake, Rod Stewart i więcej!

Concert Week
plakat akcji // Live Nation

Każdego dnia uczestnicy będą mogli wybrać jedną z nagród: bilet na koncert arenowy, klubowy albo subskrypcję Veeps. W puli znajdą się bilety na takie koncerty jak: Palaye Royale, Paloma Faith, Within Temptation, Melanie Martinez, Glass Animals, Warsaw Rocks i wiele innych. Odpowiedzi wraz z informacją o interesującej uczestnika nagrodzie należy przesłać na adres e-mail – konkurs@musicmarketing.pl.

Fot. główne: materiały prasowe

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze