Oto zwiastun serialu Netflixa ERIC z Benedictem Cumberbatchem!

Netflix udostępnił dziś pierwszy zwiastun i nowe zdjęcia z serialu Eric, którego scenariusz stworzyła Abi Morgan. W poruszającym thrillerze wystąpią Benedict Cumberbatch, Gaby Hoffman i McKinley Belcher III. Produkcja zadebiutuje w Netflixie już 30 maja 2024 roku. 

Eric, wzruszający sześcioodcinkowy thriller stworzony przez Abi Morgan, osadzony w Nowym Jorku lat 80. Opowiada on historię ojca desperacko poszukującego swojego dziewięcioletniego syna, który zaginął w drodze do szkoły. Vincent to znany nowojorski lalkarz oraz twórca popularnego programu telewizyjnego dla dzieci „Good Day Sunshine”. Nie mogąc się pogodzić z utratą syna Edgara, stopniowo popada w coraz głębszą rozpacz.

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Opowieści z Imperium – recenzja serialu. Long live the Empire

Przepełniony nienawiścią do siebie i poczuciem winy, postanawia ożywić w telewizji niebieską lalkę potwora o imieniu ERIC z rysunków syna, przekonany, że dzięki temu Edgar wróci do domu. Gdy destruktywne zachowanie Vincenta doprowadza do konfliktów z rodziną, współpracownikami i śledczymi próbującymi mu pomóc, to właśnie Eric, ułuda konieczności, staje się jego jedynym sprzymierzeńcem w dążeniu do odzyskania dziecka.

Zobacz również: Manhunt — recenzja serialu. Ameryka w odcieniach szarości

eric eric eric eric eric

Wszystkie obrazy użyte w tekście pochodzą z materiałów prasowych/Netflix.

Anna Baluta

Jeśli nie odpisuje, to pewnie ogląda serial. Wykształcona amerykanistka, która z premedytacją zapisuje się na kolejne zajęcia z telewizji. Jak nie ogląda to czyta, słucha albumów, czasem przypomni sobie o studiowaniu i pracy - ale to w międzyczasie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze