Funko POP Anime – najlepsze figurki, część 1


Sailor Moon – Sailor Moon with Moon Stick & Luna


Rok wydania: kwiecień 2016
Szacunkowa wartość na dzień 30.04.24r.: 600 złotych

Sailor Moon z różdżką oraz kotkiem Luną to kolejna propozycja dla fanów nieco starszego anime. Na tyle, na ile Sailor Moon osiągnęła status kultowej, japońskiej kreskówki, tak nie mogło zabraknąć tony merchu z jej udziałem. W taki sposób, w kwietniu 2016 roku na rynku zawitały dwie figurki (kolejno o numerze 89 i 90) ze złotowłosą czarodziejką. Zadbano w niej o najmniejsze detale, takie jak pięknie dopracowane, olbrzymie kucyki, kokardki oraz czarodziejska różdżka. Ikoniczny dla japońskiej popkultury kotek o imieniu Luna również wygląda niczego sobie.


Cowboy Bepop – Spike 


Rok wydania: 2016
Szacunkowa wartość na dzień 30.04.24r.: 400 złotych

Międzygalaktyczne podróże, pościgi i łapanie okolicznych rzezimieszków? Takie rzeczy tylko ze Spike Spiegel’em w roli głównej. Łowcy nagród z Cowboy Bepop wiedzą, że ich fucha do najprostszych nie należy – z tego względu dobre jedzonko musi koniecznie wpaść w ich ręce po zakończonej eskapadzie. Ten konkretny model Spike’a trzyma w ręku papierosa. Być może u niektórych przywoła on na myśl Bena Afflecka ze słynnej fotki, jednak dla mnie jest on idealnym odzwierciedleniem ukochanej postaci.


Demon Slayer – Tanjiro Kamado


Rok wydania: 2021
Szacunkowa wartość na dzień 30.04.24r.: 100 złotych

Główny bohater serii Demon Slayer, Tanjiro Kamado, prezentuje się naprawdę bosko w swojej bojowej pozie z płonącą kataną. Ogień został wykonany z półprzeźroczystego, rudego plastiku dzięki czemu może naprawdę dokładnie oddać wygląd realnej pożogi. A jeśli o walce mowa, nie mogło zabraknąć licznych zadrapań oraz skaz na buźce naszego bohatera. To idealna figurka dla tych, którzy lubują się w fotografowaniu swojej kolekcji w plenerze i nie tylko.


One Piece – Brook


Rok wydania: październik 2018
Szacunkowa wartość na dzień 30.04.24r.: 925 złotych

Kolejna figurka z serii One Piece na naszej liście. Brook nie tylko wygląda tak, jakby Jimmy Hendrix wstał z martwych, bowiem może także stanowić nasze odzwierciedlenie po ostatniej majówce. Trzeba przyznać, że jest to kolejny naprawdę ładnie wykonany POP!


Death Note – Ryuk


Rok wydania: 2017
Szacunkowa wartość na dzień 30.04.24r.: 720 złotych

Na sam koniec naszego zestawienia najlepszych Funko Pop Anime – Ryuk z Death Note. Nie mogło tutaj zabraknąć jego najważniejszych atrybutów, jakimi są przeraźliwy uśmiech oraz czerwone jabłko. Niezwykle podoba mi się tutaj projekt samego kostiumu, ponieważ srebrna biżuteria z motywem czaszek wygląda naprawdę upiornie. Aż chciałby się takie założyć w rzeczywistości. Jedyny mankament stanowi tak naprawdę ograniczona ilość egzemplarzy tejże figurki, bowiem jej ceny po raz kolejny są większe niż 500 złotych!


I to by było na tyle w pierwszej części najlepszych figurek Funko POP Anime! Kogo chcielibyście ujrzeć w kolejnej liście? Próbowaliście polować na którąś z wyżej wymienionych figurek? A może macie już pełną kolekcję z wybranego uniwersum anime i chcielibyście podzielić się zdjęciem swojej pięknej kolekcji? Dajcie koniecznie znać w komentarzach oraz nie zapomnijcie wejść nas stronę naszego partnera, sklepu VinylCave.pl!

https://www.instagram.com/vinylcave_pl/

Strony: 1 2

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze