Superman & Lois: Reverse-Flash może pojawi się w finałowym odcinku

Tom Cavanagh, który wcielił się uprzednio w rolę Reverse-Flasha, pojawi się w finałowym odcinku serialu Superman & Lois. To, kogo zagra, nie zostało jeszcze potwierdzone, ale fani spodziewają się ponownie zobaczyć go w tej kreacji.

Jako że akcja Superman & Lois toczy się w odrębnej rzeczywistości, jest też prawdopodobne, że wcieli się w warianta Harrisona Wellsa. Tom Cavanagh na przestrzeni swoich wystąpień we Flashu, kilkukrotnie grał już alternatywne wersje tej postaci. Jak będzie teraz? O tym jeszcze się przekonamy. Na razie Tom Cavanagh potwierdził swój udział w serialu, między innymi, podczas FAN EXPO w Filadelfii. Wypowiedział się również na temat swojej chęci wyreżyserowania finałowego odcinka. Ten zaszczyt przypadł Gregory’emu Smithowi, ale producent, Todd Helbing, miał dla Toma Cavanagh inną propozycję.

[Reżyserowanie] finału Superman & Lois było już zaklepane, więc powiedziałem: Cieszę się, że tego nie zrobię, a wtedy Todd powiedział: 'A czy chciałbyś zagrać? I tego, wy, którzy oglądacie Superman & Lois możecie się spodziewać — jest to coś, co cieszę się, że zrobiłem.

Superman & Lois
Fot. materiały promocyjne DC, kadr z serialu

Ten odcinek będzie o tyle szczególny, że jest to nie tylko finałowy odcinek czwartego sezonu, ale i całej serii. Mimo że akcja serialu toczy się w alternatywnej rzeczywistości do tej, którą widzimy we Flashu, część fanów traktuje zakończenie Superman & Lois jako ostateczne zamknięcie Arrowverse.

Zobacz również: Saint-Elme, tom; recenzja komiksu. Robi się coraz dziwniej

Reverse-Flash, kadr z serialu
Fot. materiały promocyjne serialu Flash

Tom Cavanagh wielokrotnie mówił, że chciałby powrócić do swojej roli z serialu Flash. Marzyło mu się, by eksplorować historię swojej postaci, która miałaby zakochać się w kimś na Ziemi, co stworzyłoby wiele problemów i rozterek. Po zakończeniu się serii Flash Cavanagh wyrażał duże nadzieje na to, że teraz być może otworzy się droga do spin-offów.

Superman & Lois, w którym ma się pojawić, będzie miało swoją premierę na jesieni tego roku. Zdjęcia do serialu zakończyły się w kwietniu.

Źródło grafiki głównej: materiały promocyjne DC

Monika Wójtowicz

Fanka klasycznego kina grozy, musicali i dramatów psychologicznych. Uwielbia superbohaterów, Doktora Who i fikcyjnych seryjnych morderców. W wolnych chwilach zaczytuje się we wszystkim, co wpadnie jej w ręce, tańczy Pole Dance, gra na gitarze i spaceruje z ukochanym psiakiem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze