Nic śmiesznego wraca na wielki ekran!

Już 13 maja w kinach sieci Multikino w ramach cyklu „Kultowe Kino” widzowie będą mogli zobaczyć Nic śmiesznego

We wszystkich kinach sieci Multikino w każdy poniedziałek w ramach cyklu „Kultowe Kino” na widzów czekają filmy, które trwale wpisały się w kanon kultury popularnej. W repertuarze znalazły się: Nic śmiesznego (13 maja), Przeminęło z wiatrem (20 maja) oraz Miś (27 maja).

Zobacz również: Kaskader – recenzja filmu. Kciuk w górę

Materiały prasowe Multikino
Materiały prasowe Multikino

Nic śmiesznego to polska komedia z 1995 roku. Pewnego dnia sanitariusze szpitalni (Zbigniew Buczkowski, Sławomir Sulej), oglądając zwłoki w kostnicy, rozpoznają reżysera filmowego (Cezary Pazura). Mężczyzna, mimo że zmarł, zaczyna wspominać swoje życie. Zrobił karierę, kręcił filmy, miał liczne kochanki, ale nigdy nie urzeczywistnił swoich marzeń. Jego życie przeplatane było licznymi niepowodzeniami, które wyniszczały go od środka. Mimo że zrobił karierę w filmie, nie był zadowolony z życia.

Bilety na seans filmu w ramach cyklu „Kultowe Kino” są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Fot. główna: kadr z filmu Nic śmiesznego

Katarzyna Jarczak

Tiara przydzieliła ją do Slytherinu. Kocha kino skandynawskie, a w szczególności duńskie. Do tego stopnia, że postanowiła się nauczyć tego języka. Jej celem jest przeczytanie manifestu Dogme 95 w oryginale. Dzień bez obejrzenia filmu lub odcinka serialu uważa za stracony. Uwielbia festiwale filmowe. Uprawia pole dance, a od niedawna gra na perkusji. W wolnych chwilach czyta książki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze