Zalewski rusza w trasę ZGŁOWY TOUR

Sześć miast, sześć hal, sześć niezapomnianych koncertów. ZALEWSKI wkracza w zupełnie nowy, artystyczny etap i wyrusza w trasę koncertową promującą nadchodzący album!

Harmonogram koncertów ZGŁOWY TOUR:
22.11.2024, godz. 20.00 – Poznań, Pawilon 3A MTP
01.12.2024, godz. 20.00 – Gdańsk, ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
08.12.2024, godz. 20.00 – Kraków, TAURON Arena Kraków
12.12.2024, godz. 20.00 – Wrocław, Hala Stulecia
19.12.2024, godz. 20.00 – Warszawa, COS Torwar
22.12.2024, godz. 20.00 – Katowice, Spodek

Zobacz również: Najciekawsze koncerty 2024 roku w Polsce. Metallica, Justin Timberlake, Rod Stewart i więcej!

Odliczam dni do trasy ZGŁOWY, kiedy w końcu będziemy mogli podzielić się z Wami nowymi piosenkami. Fakt, że większość płyty nagrywaliśmy „na setkę”, dzięki czemu ma ona mocno koncertowy sznyt. Fakt, że ograniczyliśmy udział syntezatorów do niezbędnego minimum, żeby brzmienie było bardziej organiczne. Fakt, że w tekstach zrezygnowałem z wydumanych metafor, żeby przekaz był czytelny i czysty… Ale płycie brakuje jednego kluczowego elementu – udziału publiczności. Dopiero z Wami te piosenki nabiorą właściwego kształtu i wytworzy się magia, która zdarza się tylko na koncertach. Mam ciarki na plecach kiedy myślę o tym jak będziemy śpiewać razem jesienią. Odliczam dni do trasy ZGŁOWY. Do zobaczenia na koncertach! Wasz K.Z.

Krzysztof Zalewski

Zalewski to jeden z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej. Autor takich utworów, jak Miłość Miłość, Kurier, Annuszka czy Początek. Po 4 latach od poprzedniej autorskiej płyty Zabawa przyszedł czas na nowe. Pierwszą zapowiedzią tego bardzo osobistego materiału, który swoją premierę będzie miał jesienią, jest utwór GŁOWY. Oficjalnym singlem z kolei jest utwór Kochaj o zgoła innej atmosferze i skrajnie innych emocjach. Kolejne odsłony albumu wkrótce. Bilety są dostępne na www.eventim.pl/goodtaste.

Fot. główne: materiały prasowe // Good Taste Production

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze