Arsene Lupin: Once a Thief – powstaje gra o dżentelmenie włamywaczu

Arsene Lupin to popularna, fikcyjna postać znana jako dżentelmen-włamywacz, stworzona przez francuskiego pisarza Maurice’a Leblanca. Mieliśmy już serial od Netflixa, teraz przyszła kolej na grę. Studio Blazing Griffin oraz wydawca, firma Microids przygotowują się do premiery zatytułowanej Arsene Lupin: Once a Thief.

Ma to być przygodówka przedstawiona w formie rozmowy Lupina oraz Leblanca przy kominku. W czasie rozgrywki, podczas której będziemy poznawać historię tytułowego bohatera, gracze wcielą się nie tylko w samego Arsene, ale również jego przeciwnika, detektywa Ganimarda.

Zobacz również: Senua’s Saga: Hellblade II – recenzja gry. Niedoszłe obietnice

Arsene Lupin
Fot. Microids

Gra pozwoli na eksplorację wielu różnych lokalizacji podczas których będziemy mogli rozwiązywać zagadki oraz zakładać różnorodne przebrania podczas licznych kryminalnych eskapad Lupina. Natomiast wcielając się w Ganimarda będziemy musieli szukać dowodów i przesłuchiwać podejrzanych. Całość w prostej, acz kolorowej oprawie graficznej, zawierającej ożywione ilustracje książkowe.

Arsene Lupin
Fot. Microids

Arsene Lupin: Once a Thief ma być dostępne jeszcze pod koniec tego roku na platformach PlayStation 5 i Nintendo Switch zarówno w fizycznej jak i cyfrowej wersji. Na PC (Steam, Epic Game Store, GOG), PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox Series X|S będzie można nabyć elektroniczną kopię gry.


Źródło obrazka głównego: Microids

Angelika Mańczuk

Zakochana w fantastyce tak bardzo, że zaczęła tworzyć własną. Uwielbia książki, komiksy, dobrze zrobione animacje i gry komputerowe z wciągająca fabułą, chociaż kompletnie nie umie w nie grać. Uzależniona od kawy i dobrej muzyki. Nadal czeka na list z Hogwartu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze