ARCHIVE – nowy utwór i koncerty w Polsce!

ARCHIVE prezentują nowy utwór My Last i ogłaszają kolejne daty koncertów w ramach promocji reedycji swoich kultowych albumów. Uznany kolektyw z południowego Londynu pojawi się również w Polsce.

24 & 25 LUTEGO 2025 – ICE Kraków
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 12 czerwca o godz. 13:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 13 czerwca o godz. 11:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 14 czerwca na LiveNation.pl o godz. 11:00

Zobacz również: Najciekawsze koncerty 2024 roku w Polsce. Metallica, Justin Timberlake, Rod Stewart i więcej!

Na nadchodzącej trasie Archive zagrają utwory z czterech albumów: You All Look The Same To Me, Noise, Controlling Crowds (Parts I-III) i Controlling Crowds (Part IV) w całości po raz pierwszy w historii, podczas podwójnych koncertów w całej Europie w 2025 roku.

Reakcja na występy w Paryżu była naprawdę oszałamiająca! Wiedzieliśmy, że nasze albumy są uwielbiane przez naszych fanów i zajmują szczególne miejsce w sercach ludzi, ale nigdy wcześniej nie próbowaliśmy niczego na taką skalę, grając cztery albumy w całości! To będzie dla nas wyjątkowe doświadczenie, radość i niezwykła podróż. Tak bardzo rozwinęliśmy się jako zespół koncertowy od czasu nagrania tych albumów, że jest to okazja do powrotu do tych piosenek i zaprezentowania ich na żywo w sposób, w jaki nie mogliśmy tego zrobić wcześniej. To będą wyjątkowe koncerty, nie mogę się doczekać!

Darius Keele

Fot. główne: materiały prasowe // Live Nation

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze