Najważniejsze zapowiedzi z panelu PC Gaming Show 2024

Święto graczy spragnionych świeżych zapowiedzi nadchodzących gier trwa w najlepsze. Podczas kolejnego panelu w letnim cyklu eventów zaprezentowano aż 70 zwiastunów, w tym 15 nowo ujawnionych tytułów. 

10. edycja PC Gaming Show oficjalnie dobiegła końca. Jeśli przegapiliście premierę, możecie obejrzeć wszystkie zwiastuny i ujawnione informacje na zapisie transmisji. Panel, prowadzony przez Seana Day Plotta, Mikę Burton i Frankiego Warda, transmitowany był za pośrednictwem serwisów Twitch, YouTube i Bilibili. Ponadto, tegoroczna edycja była większa niż kiedykolwiek wcześniej. W tym artykule zebraliśmy najciekawsze zapowiedzi zaprezentowane podczas panelu PC Gaming Show.

Zobacz również: Senua’s Saga: Hellblade II – recenzja gry. Niedoszłe obietnice


Core Keeper


Core Keeper od premiery we wczesnym dostępie zyskał uznanie graczy jako wyjątkowy survival oparty na craftingu. Gra jest już prawie gotowa do premiery w wersji 1.0. Ta tymczasem została zaplanowana na 27 sierpnia, wraz z dwiema nowymi klasami postaci w nowym zwiastunie.


Killing Floor 3


Mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska potworom sci-fi w materiale z elementami rozgrywki z Killing Floor 3 podczas panelu PC Gaming Show. Impaler wygląda tam jak prawdziwy czołg. KF3 już teraz zapowiada się znakomicie. Najpierw jednak musimy poczekać na jego premierę.


Fumes


Fumes to przesiąknięta duchem Mad Maxa przygoda w proceduralnie generowanym pustynnym pustkowiu. Można tu rozbijać ciężarówki w śmiesznych walkach na pistolety i piły łańcuchowe. Wersja demonstracyjna jest już dostępna na Steam przed premierą we wczesnym dostępie.


Cataclismo


Cataclismo to survivalowy RTS z systemem budowania inspirowanym klockami Lego od twórcy Moonlightera. W nowym zwiastunie i ogłoszeniu daty premiery na 16 lipca można zobaczyć kilka nowych rodzajów wrogów.


No More Room In Hell 2


Wszyscy mamy już przesyt miernymi grami o zombie, ale koncepcja ta pozostaje nieodparta, gdy jest dobrze wykonana. Z kolei deweloper Torn Banner opanował mechanikę walki wręcz przy okazji serii Chivalry, więc raczej o rozbijanie czaszek zombiaków kijem baseballowym nie musimy się martwić. No More Room In Hell 2 to gra kooperacyjna dla 8 graczy, którzy próbują przetrwać apokalipsę na ogromnych otwartych mapach.

Strony: 1 2

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze