Batman: Knightfall pojawi się w wersji animowanej!

Mamy tu fanów łamania kręgosłupów nietoperzom?

DC ogłosiło powstanie nowych produkcji ze stajni DC Animated. Kolejnym projektem, który dostarczą fanom, będzie kreskówkowa wersja komiksowej sagi Knightfall. Animowana wersja będzie składała się z aż 4 filmów!

Zobacz również: Amazing Spider-Man. Nowa złowieszczość – recenzja komiksu

Historia Knightfall skupia się wokół postaci Bane’a, który za wszelką cenę chce złamać Batmana – zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Historia ukazywała się na łamach komiksu w latach 1993-1994. Jej fragmenty były inspiracją dla Christophera Nolana przy tworzeniu fabuły do Mroczny Rycerz Powstaje. Tam, w rolę Bane’a, wcielił się Tom Hardy.

Batman: Nightfall
fot. kadr z komiksu Batman: Knightfall

Premiera pierwszej części Batman: Knightfall zaplanowana jest na 2026 rok.


fot. główna: Warner Bros: Animation

Krystian Wieczorek

Aspirujący reżyser (jeszcze) bez portfolio. Za najważniejszą wartość w życiu uważam ciągły rozwój. Kocham poznawać ludzi, analizować filmy i zdobywać nowe umiejętności.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze