The Drama – jest zwiastun nowego filmu od studia A24

A24 dzieli się kolejnymi zapowiedziami na rok 2026. Na kanale YouTube studia opublikowana została zapowiedź filmu The Drama. W rolach głównych wystąpią Robert Pattinson i Zendaya. Reżyserem oraz scenarzystą jest Kristoffer Borgli, który do tej pory zasłynął z takich filmów jak Chora na siebie oraz Dream Scenario. Za produkcję odpowiada między innymi Ari Aster.

Według pierwszych informacji, w The Drama zobaczymy historię pary przygotowującej się do ślubu. W zwiastunie widzimy, jak zaręczeni biorą udział w sesji fotograficznej. Pomiędzy nimi widoczne i wyczuwalne jest napięcie. Wygląda na to, że w ich relacji pojawią się komplikacje, którym będą musieli stawić czoło przed nadejściem dnia ślubu. Poza parą głównych aktorów, wiadomo, że w projekt zaangażowane są również Alana Haim oraz Hailey Gates.

Co ciekawe, nie jest to jedyny film zapowiedziany na 2026 rok, w którym razem zobaczymy Roberta Pattinsona oraz Zendayę. Ich udział potwierdzony jest również w trzeciej części Diuny Denisa Villeneuve’a oraz w wyczekiwanej Odysei Christophera Nolana. Premierę The Drama zaplanowano na 3 kwietnia.

Zobacz również: Brat – recenzja filmu. Pełnometrażowy polski paradokument

Poza wspomnianym zwiastunem, wczoraj dostaliśmy również plakat produkcji. Dodatkowo, na profilu instagramowym studia A24 zamieszczono materiał promocyjny w formie notatki prasowej, zapowiadającej wesele młodej pary – Emmy Harwood i Charliego Thompsona.


fot. główna: Kadr ze zwiastuna

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze