THQ Nordic – sześć nowych gier w drodze!

THQ Nordic ujawniło aż 6 nowych gier podczas cyfrowej imprezy urodzinowej, która odbyła się w ramach celebracji dziesiątych urodzin wydawcy.


Destroy All Humans! 2 – Reprobed 

Tak, to prawda, Ziemianie! Crypto powraca, tym razem w latach sześćdziesiątych! Po tym jak KGB wysadziło jego statek-matkę, Crypto szuka zemsty i podróżuje do kultowych miejsc w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Związku Radzieckim, Japonii, a nawet na Księżyc! Destroy All Humans! 2 to pełnoprawny remake oryginalnej gry, z dodanymi i ulepszonymi funkcjami, całkowicie (prze)budowany w błyszczącej oprawie graficznej Unreal Engine 4. Developerami są Black Forest Games, którym udało się przywrócić markę Destroy All Humans do życia w 2020 roku. Gra przygotowywana jest na platformy PC, PS5™ i Xbox Series S/X.


SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake

Wszystko jest możliwe w nieskończoności kosmosu, może tu nawet być świat, gdzie majonez będzie instrumentem! Kiedy tajemnicza wróżka Kassandra spełnia życzenia SpongeBoba i Patryka, kumple niechcący otwierają portale do dziwnych Światów Życzeń… Wszystko fajnie, do momentu, gdy ich przyjaciele zgubią się w tych portalach! Odkryj siedem różnych krain i wykorzystaj ponad 30 kosmicznych skórek, aby ocalić wszechświat w zupełnie nowej przygodzie SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake na platformy PC, PlayStation™, Nintendo Switch™ i Xbox One.


Outcast 2 – A New Beginning

Kochany przez wszystkich pogromca kosmitów powraca: Cutter Slade znów wybierze się do spektakularnego świata Adelpha w Outcast 2 – A New Beginning. Dwadzieścia lat po wydarzeniach z pierwszej części Adelphie grozi inwazja: bezwzględne korporacje eksploatują planetę i zniewalają, a nawet zabijają mieszkańców. Misja Cuttera jest jasna: zorganizować ruch oporu, uratować tubylców i pozbyć się najeźdźców. Za grą stoi oryginalny zespół, który stworzył pierwszego Outcasta: Appeal Studios z Belgii. Przygodowa gra akcji w otwartym świecie będzie zawierać szybkie walki z perspektywy trzeciej osoby, a także nieliniową fabułę sci-fi z postępami w fabule opartymi na działaniach graczy. Outcast 2 powstaje na platformy PC, PS5™ i Xbox Series S/X.


Jagged Alliance 3

Fani czekali wiele lat na pełnoprawną trzecią odsłonę legendarnej strategii Jagged Alliance. Spece od gier strategicznych z Haemimont Games, znani z pracy nad takimi tytułami, jak seria Tropico, Surviving Mars czy Victor Vran i wiele innych, w końcu stworzą prawdziwego następcę znanej serii. Tym razem gracz przejmuje dowództwo nad siłami najemników w fikcyjnym kraju Grand Chien, pogrążonym w chaosie po przejęciu władzy przez brutalną paramilitarną siłę znaną jako „Legion”. Jagged Alliance 3 połączy głęboką, taktyczną walkę turową z eksploracją rozległego świata gry oraz z elementami strategii takimi jak przejmowanie kontroli nad terytoriami, szkolenie lokalnych sił i tworzenie wielu oddziałów z wybranych najemników. Wszystko to dobrze znane fanom serii. Gra Jagged Alliance 3 będzie również zawierać elementy RPG, takie jak specjalne cechy lub poziomy dla twoich najemników, a także grabież i dostosowywanie arsenału broni. Jagged Alliance 3 pojawi się na PC i będzie też zawierać tryb współpracy, dający szansę na uwolnienie Grand Chien razem z przyjacielem.


Superpower 3

Superpower to znakomita propozycja dla każdego megalomana, przekonanego, że znacznie lepiej poradziłby sobie z kierowaniem światem niż prawdziwi przywódcy polityczni! W tej grze strategicznej osadzonej we współczesnych realiach celem gracza jest poprowadzenie wybranego narodu do dominacji nad światem lub wypełnienie specjalnych scenariuszy. Czy przykładowo ponowne ustanowienie Imperium Brytyjskiego nie byłoby kuszące? Gracz przejmą kontrolę nad gospodarką, polityką, dyplomacją, rozwojem społecznym, strategią wojskową i nie tylko. Jeśli chcesz zapanować nad światem, Superpower 3 na PC to najlepsza propozycja.


MX vs. ATV: Legends

Oto debiut marki MX vs. ATV na konsolach PS5™ i Xbox Series X|S! Z najgłębszym jak dotąd trybem kariery, MX vs ATV: Legends zaprasza graczy do wyznaczenia własnej ścieżki na podium dzięki niespotykanemu dotąd wyborowi oferowanemu graczom, w tym możliwościom sponsorowania i specjalnym zaproszeniom na wydarzenia. Zupełnie nowy tryb Trails to starcie z naturą jak nigdy dotąd! Twój czas nadszedł!

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze