SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake z polskim dubbingiem

SpongeBob i spółka ukażą się w nowej odsłonie w 2022 roku.

Z nieukrywaną przyjemnością podajemy dziś informację na którą od ubiegłego piątku czekały tysiące fanów Pana Gąbki w naszym kraju – najnowsza gra o jego przygodach, SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, otrzyma pełną polską lokalizację. W grze będzie możliwość wyboru wersji językowej, w tym polskiego dubbingu oraz napisów. Więcej informacji o tym tytule już wkrótce

Zobacz również: Ratchet i Clank: Rift Apart – recenzja gry. Najpiękniejsza gra w historii?

Spełniające życzenia Syrenie Łzy w rękach SpongeBoba i Patryka… Co mogłoby pójść nie tak? Jasne, sama struktura wszechświata może się rozlecieć, otwierając portale do Światów Życzeń pełnych rycerzy, kowbojów, piratów i prehistorycznych ślimaków. To jednak nic, z czym nasza ulubiona gąbka by sobie nie poradziła, dysponując odpowiednim kosmicznym kostiumem! Każdy tańczy w rytm Cosmic Shake!

Gra SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake ukaże się już w 2022 roku na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC w pełnej polskiej wersji językowej (z napisami i dubbingiem).

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze