The Eternals – poznaliśmy czas trwania filmu. Produkcja w Rosji tylko dla widzów powyżej 18 roku życia

The Eternals będą drugim najdłuższym filmem w historii MCU.

Jeśli informacje z rosyjskich kin okażą się prawdą, to The Eternals będzie trwało 2 godziny i 36 minut. Będzie to jednocześnie czyniło ten film drugim najdłuższym w historii MCU. Produkcja ustąpi miejsca jedynie Avengers: Koniec Gry, który trwał 3 godziny i jedną minutę.

Zobacz również: Marvel’s Guardians of the Galaxy – nowy materiał przybliża walkę oraz rozwój postaci

Co ciekawe, nie tak dawno w tak zwanym newsie z dupy informowałem was, że produkcja otrzymała kategorię wiekową PG-13. Inaczej rzecz ma się w Rosji. Tam The Eternals będą mogli obejrzeć wyłącznie widzowie, którzy ukończyli 18 rok życia. Spekuluje się, że decyzja ta została podjęta ze względu na bohatera granego przez Briana Tyree Henry’ego. Postać ta ma być pierwszym, otwarcie homoseksualnym bohaterem w świecie Marvel Cinematic Universe i, jak ujawnił sam aktor, w filmie ma znaleźć się scena pocałunku z jego udziałem.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze