The Boys dostaną spin-off o młodych superbohaterach

Uniwersum The Boys się rozrasta, a ja… mam wątpliwości.

Amazon Prime, czyli platforma odpowiedzialna za serialową adaptację komiksu The Boys ogłosiła, że produkcja dostanie spin-off. Jego akcja ma być osadzona w jedynej amerykańskiej uczelni przeznaczonej dla młodych superbohaterów. Zobaczymy, jak młodzi supkowie wchodzą w dorosłe życie i walczą o kontrakty – oczywiście, całość ma być utrzymana w duchu Chłopaków. Za serial odpowiadać będą Michele Fazekas i Tara Butters.

Zobacz również: Injustice – nowa animacja od DC na krwawym zwiastunie

Jak kocham The Boys i jest to jedyny serial w ostatnich latach, który mnie do siebie przekonał, tak wizja spin-offa? Jestem bardzo sceptyczny. Dziś wszystko musi mieć własne uniwersum, bo jak coś się sprzedaje, to trzeba to rozmienić na drobne – popatrzcie na drogę, którą przebyło MCU. Nie jestem fanem takich rozwiązań i obawiam się, że ten spin-off nie będzie nawet w połowie tak dobry jak serial-matka z którego powstał. Czas pokaże.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze