Back 4 Blood otrzymało premierowy zwiastun

Warner Bros. Games i Turtle Rock Studios wydali dziś oficjalny zwiastun premierowy Left Back 4 Dead Blood.

Nowy trailer Back 4 Blood pokazuje ekipę czyścicieli, która walczy przeciwko hordzie zarażonych, znanych jako robaczywi, aby uratować świat w imię ludzkości. Poza intensywną kampanią kooperacyjną zwiastun prezentuje również rywalizację w trybie roju PvP (gracz kontra gracz), który pozwala drużynom na granie na zmianę czyścicielami oraz robaczywymi.

 Zobacz również: Najlepsze filmy o zombie

Back 4 Blood to strzelanina z zombie z perspektywy pierwszej osoby i trybem współpracy, przygotowana przez twórców uznanej przez krytyków serii Left 4 Dead, charakteryzująca się porywającą, dynamiczną rozgrywką oraz wysoce różnorodną, konfigurowalną akcją, która sprawi, że gracze będą wracać po więcej. Historia B4B rozgrywa się po katastrofalnej epidemii, w której większość ludzkości została albo zabita, albo zainfekowana przez pasożytniczego Diabelskiego Robaka. Grupa weteranów apokalipsy zwanych Czyścicielami, zahartowana przez niewyobrażalne wydarzenia i gotowa do walki o losy reszty ludzkości, zebrała się, by stawić czoła zainfekowanym okropieństwom znanym jako Zarażeni i odzyskać świat.

Gra będzie dostępna w pudełkach na Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4 od 12 października 2021 roku. Do zamówień w przedsprzedaży dołączony będzie elitarny zestaw skórek broni „Fort Hope”.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze