Tales of the Walking Dead – kolejny spin-off Żywych Trupów w drodze na ekrany

Żywe Trupy wiecznie… No cóż – żywe.

Finałowy sezon Żywych Trupów trwa w najlepsze. Fani uniwersum jednak nie mają powodów do smutku. Przynajmniej w teorii… Świat The Walking Dead rozrasta się w zastraszającym tempie. Poza głównym serialem, możemy oglądać w telewizji dwa inne spin-offy – Fear The Walking Dead oraz The Walking Dead: World Beyond. Kolejne dwa są już w drodze na ekrany. Pierwszy będzie opowiadał o przygodach Carol i Daryla po zakończeniu głównej serii. Dziś natomiast zielone światło dostał projekt o nazwie Tales of the Walking Dead. Serial będzie antologią – każdy odcinek stanowić będzie zamkniętą historię o bohaterach, którzy przewijali się wcześniej w Żywych Trupach, jak i całkowicie nowych postaciach. Premiera już w 2022 roku.

Zobacz również: Najlepsze filmy o zombie

Jak fanem dwóch pierwszych spin-offów nie jestem, a na serial o przygodach Daryla i Carol w ogóle nie czekam, tak Tales of the Walking Dead będzie niemal na pewno na mojej liście do obejrzenia. Zamknięte historie w takiej formie i w tym świecie? Biorę to.

tales of the walking dead

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze