DC FanDome – oglądajcie na żywo razem z nami!

Już za kilka chwil  – dokładnie o 19:00 czasu polskiego – rozpocznie się DC FanDome. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie zrzeszające fanów komiksów DC Comics i produkcji nimi inspirowanych. Tegoroczne widowisko obfitowało będzie w wiele atrakcji, m.in. nową prezentację filmu The Batman oraz gier Gotham Knights i Suicide Squad: Kill the Justice League!

W tamtym roku miała miejsce pierwsza edycja, a DC FanDome to już nie tylko wydarzenie, ale i swoiste święto! W tegorocznej edycji na tapet trafi film o Mrocznym Rycerzu w reżyserii Matta Reevesa. Nie zabraknie jednak atrakcji dla fanów bardziej interaktywnej rozgrywki – zaprezentowane zostaną gry Gotham Knights, opowiadający o zmaganiach uczniów (i w dużej mierze adoptowanych synów…) Batmana jako zamaskowanych mścicieli! Punktem obowiązkowym będzie także sneak peek tego jak rozwija się Suicide Squad: Kill the Justice League – przygodowa strzelanka akcji, która w przyszłym roku trafi na konsole i pecety!

Zobacz również: The Beatles: Get Back – zwiastun nowego dokumentu o legendarnym zespole

Szukasz linku do DC FanDome? Już nie musisz – zrobiliśmy to za Ciebie! Dzięki IGN możemy wspólnie oglądać DC FanDome na żywo, z wygodnego fotela! Wspólnie dowiemy się o najciekawszych serialowych, filmowych i gamingowych nowościach od DC i Warner Bros!

Zdjęcie wyróżniające: mat. promocyjne

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze