Mel Gibson dołącza do obsady serialu The Continental

Mel Gibson powoli wraca do mainstreamu popkulturowego. Już niedługo będzie można zobaczyć go w serialu The Continental.

Tego pana nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Mel Gibson to absolutna legenda kina, mająca za sobą wiele kultowych ról, takich jak tytułowy Mad Max, czy też Martin Riggs w Zabójczej Broni. A już niedługo będziemy mogli zobaczyć go w prequelu do serii John Wick, czyli The Continental. Jego postać ma nazywać się Cormac, lecz na ten moment nic więcej o niej nie wiadomo.

Zobacz również: Pogromcy Duchów: Dziedzictwo na nowym zwiastunie

Niestety, zarówno polska jak i międzynarodowa data premiery The Continental nie jest znana. Akcja serialu będzie miała miejsce w Nowym Jorku, w roku 1975 i jako cel bierze przybliżenie nam działalności sieci hotelów dla płatnych zabójców – Continental. Jako głównego bohatera serialu zobaczymy młodego Winstona Scotta, znanego nam już z filmów z serii John Wick. Jako widz, będziemy mieli okazję podziwiać jego początki w przestępczym półświatku.

Mela Gibsona ostatnio mogliśmy podziwiać między innymi w czarnej komedii Sposób na świętego z 2020 roku. Jako Święty Mikołaj próbuje ocalić swój biznes, jak i ratować swoją skórę przed płatnym zabójcą.

https://www.youtube.com/watch?v=WjBjUF4Tb_k

Źródło: deadline.com
Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Martyna

Świetny artykuł 👍