Wonder Woman oficjalnie z trzecim filmem!

DC FanDome przyniosło nam wiele zapowiedzi kinowych, komiksowych i serialowych. Fani Wonder Woman też mieli swoje pięć minut. Patty Jenkins oficjalnie zapowiedziała swój udział wraz z Gal Gadot i Lyndą Carter w trzeciej części cyklu filmów od DC.

Patty Jenkins reżyserowała dwie pierwsze części cyklu o słynnej Amazonce. Wraz z Lyndą Carter podczas panelu na DC FanDome potwierdziła pracę nad trzecią częścią. Do roli tytułowej Wonder Woman wraca Gal Gadot, a Lynda Carter zagra legendarną Asterię, najdzielniejszą i najsilniejszą z Amazonek.

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera – recenzja filmu. Więcej znaczy lepiej?

Co ciekawe, fanom księżniczki Diany aktorka Lynda Carter nie powinna być obca. Zagrała ona bowiem w serialu o tej postaci w latach siedemdziesiątych. Teraz powróci do uniwersum DC jako Asteria, jedna z najlepszych wojowniczek zastępu, znana jako „Złota Wojowniczka”.

Zobacz również: Batman na nowym zwiastunie!

Na ten moment nie wiadomo kiedy film pojawi się w kinach. Prace są na wczesnym etapie produkcyjnym. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć dwóch poprzednich części, wszystkie dostępne są na HBO GO.

Źródło: Deadline

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze