Silent Night – świąteczny filmy o zagładzie świata na zwiastunie

Zwiastun filmu Silent Night produkcji wytwórni RLJE Filmu został opublikowany. Produkcja jest czarną komedią z gwiazdorską obsadą. W głównej roli zobaczyć będzie można Keirę Knightley. Premiera w amerykańskich filmach oraz na platformie AMC+ odbędzie się już 3 grudnia 2021 roku.

Silent Night to film, w którym można będzie zobaczyć śmietankę aktorską. Na wielkim ekranie widzowie zobaczą aktorów takich jak wcześniej wspomniana Keira Knightley oraz Matthew Goode, Roman Griffin Davis, Annabelle Wallis, a także Lily-Rose Depp. Obok gwiazd w produkcji pojawia się również Sope Dirisu, Kirby Howell-Baptiste, Lucy Punch, Rufus Jones oraz Trudie Styler.

Pokaż również: David Ayer ujawnia oryginalny wygląd Incubusa w Suicide Squad

Film reżyserki Camille Griffin skupia się na poczynaniach rodziców, Nell i Simona. Zaprosili oni na świąteczny obiad swoich najbliższych przyjaciół do swojego idyllicznego lokum, znajdującego się na wsi w Anglii. Przyjaciele wspominają stare, dobre czasy. Nie trwa to jednak długo. Pod klimatem sielanki i beztroski, coś wyraźnie jest nie tak, jak być powinno. Dlaczego? Świat poza domem jest zagrożony zbliżającą się zagładą. Nie powstrzymają jej ani drogie prezenty, ani litry wypitego Prosecco. Nieuchronna katastrofa nie zniknie. Właśnie dlatego przetrwanie świąt będzie znacznie bardziej skomplikowane, niż było to dotychczas…

Źródło: YouTube/thewrap.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze