Sylvester Stallone powraca do MCU!

Zdjęcia do trzeciej części Strażników Galaktyki już ruszyły. Swój udział w projekcie potwierdził Sylvester Stallone na swoim Instagramie. Aktor podzielił się z fanami kulisami z planu.

Debiut Sylvestra Stallone w MCU mogliśmy zobaczyć w filmie Strażnicy Galaktyki vol. 2. A wystąpił on jako Stakar Ogord. W serii scenie po napisach lider Ravengers ponownie rozpoczyna współpracę z byłymi kolegami z drużyny. W krótkim filmie na Instagramie Sylvester Stallone ujawnił kulisy powstawania filmu, m.in. jak wygląda proces duplikowania twarzy.

Zobacz również: Disney+ Day Streamingowy gigant z masą zapowiedzi

Zdjęcia do trzeciej części filmu rozpoczęły się 8 listopada w Atlancie pod roboczym tytułem Hot Christmas. W głównych rolach wystąpią: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Karen Gillan, Pom Klementieff, Sean Gunn, Elizabeth Debicki i Will Poulter. W dalszym ciągu za reżyserię i scenariusz odpowiada James Gunn. Premiera filmu Strażnicy Galaktyki vol. 3 została zapowiedziana na 5 maja 2023 roku.

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki recenzja gry. To było ciekawe

Równocześnie w trakcie realizacji jest produkcja Guardians of the Galaxy Holiday Special. Świąteczny short zadebiutuje w 2022 roku. Do serii o Strażnikach Galaktyki dołączy serial animowany I am Groot opowiadający o przygodach Baby Groota w kosmosie. Obie produkcje trafią na serwis Disney +.

Źródło:Materiały prasowe/ Instagram

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze