Kathleen Kennedy pozostanie prezesem Lucasfilm przez kolejne lata?

W 2019 roku świat obiegła informacja, która sugerowała, że w bieżącym roku Kathleen Kennedy pożegna się ze stanowiskiem prezesa studia Lucasfilm. Plotka mówią, że Disney jednak zdecydował się na dalsze zatrudnienie Kennedy na stanowisku prezesa.

Od ponad dwóch lat fani cyklicznie słyszą o tym, że Kennedy kończy swoje rządy w studiu Lucasfilm. Aktualnie wygląda na to, że Disney ma odmienne zdanie niż część fanów, którzy twierdzą, że pani prezes nie wykorzystuje potencjału, który drzemie w Gwiezdnych Wojnach.

Zobacz również: Halo – pierwsza zajawka od Microsoftu już w Sieci

Przedłużenie kontraktu w 2018 roku miało obowiązywać do października 2021 roku. Póki co, nie ma oficjalnych informacji, które mówiłyby o przyszłości aktualnej prezeski. Jednakże zakulisowe informacje sugerują, że kontrakt zostanie ponownie przedłużony, o kolejne trzy lata. Bob Chapek, pytany podczas ostatniego zgromadzenia akcjonariuszy, zapytany o to, czy Favreau lub Filoni będą kandydatami do przejęcia funkcji prezesa Lucasfilmu, stanowczo stwierdził, że to Kennedy będzie nadal kierować studiem przez kolejne lata.

Kennedy dołączyła do studia Lucasfilm w czerwcu 2012 roku. Po sprzedaży wytwórni przez Lucasa, natychmiast została mianowana prezesem. Na razie wszystko wskazuje, że jej kadencja potrwa przynajmniej 2024 roku.

Źródło: Twitter/starwarsnewsnet.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze