Johnny vs. Amber – powstanie dokument o rozpadzie małżeństwa Deppa i Heard

Disney+ zamierza stworzyć dokument o wdzięcznym tytule Johny vs. Amber. Produkcja miałaby skupić się na historii rozpadu wyjątkowo burzliwego związku małżeńskiego Johny’ego Deppa z Amber Heard. Twórcy zapewniają, że film rzetelnie przedstawi stanowiska obu stron konfliktu.

W produkcji raczej nie zobaczymy głównych zainteresowanych. Znajdziemy w niej jednak wywiady z prawnikami pracującymi dla obydwu stron konfliktu. Dzięki temu zobaczymy sprawę z perspektywy każdej stron. Swoimi przemyśleniami dotyczącymi głośnej wojny między byłymi małżonkami podzielą się osoby z ich bliskiego środowiska. Film zostanie wzbogacony o materiały archiwalne, w tym także nagrania audio. Producent dokumentu, Nick Hornby, tak zapowiada nachodzący dokument:

Dzięki taśmom, domowym nagraniom video i SMS-om pokazanym w sądzie, filmy te dadzą widzom rzadki i wyjątkowo istotny wgląd w małżeństwo, które spotkał tragiczny koniec i pozwolą lepiej zrozumieć niezwykłą wagę problemu przemocy domowej.

Zobacz również: Scorsese z biografią zespołu Grateful Dead. Jonah Hill w roli głównej

Przypominamy, że uwikłanie w sprawę rozwodową z Amber Heard sprawiło, że Johnny Depp stracił główną rolę w trzeciej części Fantastycznych Zwierząt. Został także odsunięty od wszelkich wysokobudżetowych produkcji. W związku z tym jego kariera zawisła na włosku. Wyjątkowo cienkim. Ostatnio Pirat z Karaibów odniósł przez sądem pierwsze zwycięstwo w potyczce z byłą żoną. Sąd podtrzymał wniosek aktora, który dotyczył sprawy o zniesławienie ze strony Amber Heard. Zażądał on od byłej żony przedstawienia dowodów na wywiązanie się ze swojej deklaracji przekazania kwoty z ugody rozwodowej na cele charytatywne.

Źródło: Twitter/brebeufarrow.org

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze