Powrót do tamtych dni – Stuhr i Książkiewicz w zwiastunie filmu

Już w grudniu tego roku na polskich ekranach odbędzie się premiera filmu Powrót do tamtych dni. Produkcja została wyreżyserowana przez Konrada Aksinowicza. Czy film, który ma być listem miłosnym do lat 90. ubiegłego wieku wzbudzi wspomnienie dzieciństwa wśród widzów?

Mamy początek lat dziewięćdziesiątych. Z matką (Weronika Książkiewicz) na jednym z wrocławskich osiedli mieszka Tomek. Tomek, jak wiele osób z jego środowiska, wychowuje się bez ojca – wyemigrował do USA. Pewnego dnia Alek (Maciej Stuhr) nagle staje w drzwiach mieszkania chłopaka. Wraz z Alkiem w życiu Tomka pojawiają się kolorowe telewizory, klocki LEGO, buty Nike oraz wymarzony magnetowid. Niestety, szczęście rodziny nie trwa długo. A wszystko przez to, że Alek nie potrafi sam panować nad swoją obsesją. Czy da się mu pomóc, nim będzie za późno?…

Zobacz również: South Park: Post Covid na pierwszym zwiastunie!

W filmie grają również: Katarzyna Warnke, Anna Majcher, Sebastian Stankiewicz i debiutujący na wielkim ekranie – Teodor Koziar. Premiera filmu Powrót do tamtych dni zapowiedziana jest na 10 grudnia bieżącego roku.

Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem filmu.

Źródło: YouTube/materiały prasowe

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze