8 rzeczy, których nie wiecie o facetach – kontynuacja komedii romantycznej zapowiedziana!

Kolejna komedia romantyczna na horyzoncie. Do sieci trafił teaser filmu 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

W kontynuacji produkcji przeniesiemy się 5 lat do przodu. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”? W nowej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian – poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka. 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach to kontynuacja produkcji z 2016 roku w reżyserii Kingi Lewińskiej.

Zobacz również: Bo we mnie jest seks recenzja filmu. Polska Marilyn Monroe na wielkim ekranie

Do filmu powrócą: Maciej Zakościelny, Mikołaj Roznerski, Leszek Lichota, Alicja Bahlenda Czaruś, Zbigniew Zamachowski, Piotr Głowacki. Pojawią się także nowe twarze: Katarzyna Skrzynecka, Karolina Bruchnicka, Joanna Jarmołowic, Piotr Polk, Michał Piela, Hanna Nowosielska, Feliks Matecki. A także Bartłomiej Nowosielski, Krzysztof Szczepaniak, Michalina Sosna, Dariusz Toczek, Sebastian Stankiewicz, Marek Dyjak, Popek, Henryk Gołębiewski, Monika Krzywkowska, Ewa Złotowska. Pierwszą część 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach obejrzało 1 011 153 widzów.

Kolejne perypetie bohaterów będziemy mogli zobaczyć na ekranach polskich kin 28 stycznia 2022 roku. Poniżej znajdziecie zapowiedź produkcji.

Zobacz również: Pitbull – recenzja filmu. Vegauniwersum w natarciu!

Źródło:Materiały prasowe/YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze