Batgirl – Na planie filmu padł pierwszy klaps

Pierwsze pojawienie się Batgirl jako postaci datuje się na rok 1967. Zadebiutowała ona w zeszycie The Million Dollar Debut of Batgirl!, autorstwa Gardnera Foxa. Od tamtej pory Barbara Gordon zaskarbiła sobie serca czytelników jako pełnoprawny członek bat-rodziny. Niedługo będziemy mogli podziwiać ją na wielkim ekranie w jej własnym solowym filmie. 

DCU miało swoje wzloty i upadki. Po mrocznym i patetycznym świecie Zacka Snydera, nadeszły bardziej kolorowe i luźne czasy. Widać, że Warner chce postawić na jak największą różnorodność. Z jednej strony czeka nas powrót do mroku, choć tym razem bardziej magnetycznego w postaci nowego The Batman. Jednocześnie czekamy na bardziej przygodową i rozrywkową produkcję, czyli sequel Aquamana. A gdzieś pośrodku zdaje się być solowy film Batgirl, którego prace na planie właśnie ruszyły.

Zobacz również: The Suicide Squad – recenzja. Jamesa Gunna punks not dead!

O starcie zdjęć produkcji o Barbarze Gordon poinformował jeden z reżyserów, Bilall Fallah, na swoim Instagramie. Na udostępnionym zdjęciu zobaczyć możemy biurko bohaterki w biurze Gotham City Police Deaprtment. Warto przypomnieć, że główną rolę zagra Leslie Grace, która wystąpiła w głośnym In The Heights. Razem z nią wystąpią Brendan Fraser, który to według plotek ma być antagonistą filmu oraz J.K. Simmons, który to już miał styczność z uniwersum DCU. Wystąpił on bowiem w Justice League jako sam komisarz James Gordon, ojciec Barbary. W nadchodzącym filmie wróci on do tej samej roli. Film trafi ekskluzywnie na HBO MAX w 2022 roku.

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera – recenzja filmu. Więcej znaczy lepiej?

https://www.instagram.com/p/CW6NvNuInrN/

Źródło: Instagram

 

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze