Illusion Lands – gameplay polskiego RPG akcji

Polski gaming RPG stoi. Czy to jeśli chodzi o graczy, czy też twórców gier, gatunek ten święci u nas triumfy. Naszą największą chlubą jest przecież Wiedźmin. Nie znaczy to jednak, że CD Projekt RED ma monopol na ten gatunek. Polskie studio ManyDev Studios przygotowuje swoje własne RPG akcji pod tytułem Illusion Lands. Twórcy postanowili podzielić się z graczami gameplayem z ich najnowszej produkcji. 

Znakomitą większość polskiego game-devu zajmuje rynek gier Indie. Ponadto, na tym polu nie mamy się czego wstydzić. Jednym z takich twórców jest ManyDev Studios. Dotychczas specjalizowali się w mniejszych produkcjach, takich jak Barbarian Kingdom, czy No Man’s Island. Tym razem wzięli się oni jednak za projekt z większym rozmachem. Illusion Lands, bo taki produkcja nosi tytuł, zapowiada się naprawdę ciekawie, co zobaczyć można na udostępnionym przez twórców gameplayu.

Zobacz również: Battlefield 2042 – recenzja gry. Jak dobrze, że już nie będę musiał w to grać

Na gameplayu widać, że gra będzie w mocnym stopniu skupiać się na fabule i masie akcji. Walka jest niezwykle dynamiczna i w stylu hack’n’slash, która kojarzyć się może z wybitnym God of War z 2018 roku. Jednocześnie fani gatunku „soulslike” znajdą coś dla siebie, gdyż twórcy pokazali nam również walki z masywnymi bossami. Jak opisuję grę sami ManyDev Studios na Steamie:

ILLUSION LANDS to wciągająca gra RPG osadzona w bardzo szczegółowym świecie, który łączy w sobie gatunki dark fantasy i science fiction. Czeka na Ciebie ciekawa i emocjonująca historia, która przypadnie do gustu zarówno fanom gier o głębokiej fabule, jak i fanom aspektu rozgrywki w grach.

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki – recenzja gry. To było ciekawe

Źródło: Steam/YouTube

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze