Shang-Chi – druga część oficjalnie potwierdzona!

Kolejne przygody Shang-Chi na horyzoncie! Reżyser pierwszej części filmu Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni Destin Daniel Cretton zapowiedział sequel produkcji, którą napisze i wyreżyseruje. Twórca pracuje także nad nowym serialem dla Disney+.

Najbardziej nieoczekiwany film w 4-tej fazie MCU. Shang-Chi to pierwszy azjatycki superbohater na kartach Marvela. Komediowa postać podbiła serca fanów. Na całym świecie produkcja zarobiła blisko 432 mln dolarów. W tytułową rolę wcielił się Simu Liu, a obok niego w głównych rolach wystąpili: Awkwafina, Meng’er Zhang, Fala Chen, Florian Munteanu.

Zobacz również: Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni – recenzja filmu.

Reżyser w wywiadzie dla Deadline podzielił się swoimi odczuciami przy tworzeniu filmu:

Praca nad Shang-Chi z Kevinem i zespołem Marvel Studios była jednym z najważniejszych momentów mojego życia i nie mogłem być bardziej podekscytowany wizją Tary dla Onyx Collective. Nie mogę się doczekać, aby odkrywać nowe historie i budować nowe światy z tą społecznością- powiedział Cretton.

Swoimi przemyśleniami podzielił się również Kevin Feige:

Destin jest niesamowitym współpracownikiem, który wniósł wyjątkową perspektywę i umiejętności do Shang-Chi i The Legend of the Ten Rings. Świetnie się bawiliśmy, pracując razem nad filmem. On (Destin Daniel Cretton) ma tak wiele intrygujących pomysłów na historie, które można wcielić w życie w Disney+, więc cieszymy się, że możemy rozszerzyć z nim naszą relację i nie możemy się doczekać, aby zacząć.

Serial dla Disney+ na ten moment owiany jest tajemnicą. Więcej o nadchodzących projektach Marvela i nie tylko możecie przeczytać tutaj.

Źródło: Materiały prasowe/ Deadline

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze