Sonic the Hedgehog 2 – najnowszy trailer już w sieci

Sonic to marka kultowa i znana na całym świecie. Chyba nie ma nikogo, kto nie kojarzy tego szybkiego jak błyskawica, niebieskiego jeża. Nic więc dziwnego, że w 2020 roku Paramount Pictures pokusiło się o wypuszczenie do kin filmu live-action związanego z tą właśnie marką. W trakcie powstawania jest właśnie sequel. A jego trailer już wisi w sieci. Gotowi na kontynuację przygód przybysza z innego wymiaru?

Film Sonic. Szybki jak błyskawica powstawał w przeogromnych bólach. Zaczęło się od słynnej afery z modelem live-action jeża, który lekko mówiąc, wzbudził mieszane uczucia fanów. Nastąpiła zmiana studia odpowiedzialnego za produkcję efektów specjalnych, dochodziło do crunchu. Ostatecznie efekty zmieniono na o wiele lepsze, lecz kosztem ogłoszenia upadłości przez rzeczone studio. Sama produkcja wypadła przyzwoicie i dała nadzieję, na odmianę kinowych adaptacji gier. Przyszedł więc czas na promocję sequela. Do sieci trafił nowy trailer produkcji.

Zobacz również: Szef roku – recenzja filmu. (Po)Waga stanowiska

Film opowiadał będzie o dalszych losach Sonica oraz Toma, który jest policjantem i jednocześnie przyjacielem przybysza z innego wymiaru. Jak widać w zapowiedzi, słynny jeż zajmie się walką z przestępcami jako superbohater, jednocześnie wiodąc sielankowe życie u boku kumpla. Przerywa to jednak przybycie podobnego mu stworzenia, Tails. W tym samym czasie zemsty zasmakować chce Dr. Robotnik, zaskakując swoim podobnym do Sonica sojusznikiem, Knucklesem.

Film swoją przewidywaną premierę ma 8 kwietnia 2022 roku. Jako Toma znów zobaczymy Jamesa Marsdena, Dr. Robotnika zagra Jim Carrey, do głosowej roli Sonica wróci natomiast Ben Schwartz. Nowe postacie, czyli Tails i Knucklesa, będą dubbingować odpowiednio Colleen O’Shaughnessey oraz Idris Elba (który o castingu poinformował swego czasu na swoim Instagramie).

Zobacz również: King Richard: Zwycięska rodzina — recenzja filmu. Piłka po stronie Akademii

Źródło: Youtube/IMDb

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze