Nieznośny ciężar wielkiego talentu – Nicolas Cage do sześcianu ze zwiastunem w sieci

Obok tego filmu nie będzie można przejść obojętnie. Projekt ten zapowiada się na jeden z najbardziej szalonych i kreatywnych pomysłów od czasu Być jak John Malkovich. Nieznośny ciężar wielkiego talentu opowie widzom historię Nicolasa Cage’a, grającego siebie dla pieniędzy. W roli tytułowej… sam Nicolas Cage. 

W kinie zawsze znajdzie się miejsce na projekty kreatywne. A już na pewno na te abstrakcyjnie szalone. Któż lepiej sprawdziłby się lepiej w takim przedsięwzięciu niż Nicolas Cage? A nie…Chwila. Przecież ten film jest o nim. Aktor zagra siebie do sześcianu, przełamując czwartą, a może i nawet piątą i szóstą ścianę.

Zobacz również: Dwunastodniowa opowieść o potworze, który umarł w dniu ósmym – recenzja filmu. Pandemiczna ucieczka do świata japońskich monster movies

Film opowie historię Nicolasa Cage’a, który to z powodu ciężkich problemów finansowych decyduje się przypłynąć na wyspę miliardera, który jest jego najwierniejszym fanem. Na miejscu ku uciesze bogacza, robi to, co umie najlepiej, czyli gra siebie.

Zobacz również: King Richard: Zwycięska rodzina — recenzja filmu. Piłka po stronie Akademii

Za projekt odpowiada Tom Gormican, a scenariusz współtworzył z nim Kevin Etten. W filmie, prócz rzecz jasna samego Nicolasa Cage’a, zagra Pedro Pascal oraz Neil Patrick Harris. Ten pierwszy zasłynął w takich serialach jak Narcos, czy Mandalorian, a drugiego podziwiać mogliśmy w takich produkcjach jak Gone Girl, czy kultowym Jak poznałem waszą matkę. Jeśli jesteście fanami tego drugiego, mamy dla was dobrą wiadomość. Na ekrany kin wychodzi bowiem film Matrix: Zmartwychwstania, gdzie będziemy mieli okazję go zobaczyć.

Źródło: YouTube

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze