Bridgertonowie – znamy datę premiery drugiego sezonu!

Netflix wraca na angielskie salony z nowym sezonem serialu Bridgertonowie. Pierwszy sezon miał swoją premierę w 2020 na platformie streamingowej. W pierwszy dzień świąt Netflix na kanale YouTube opublikował zapowiedź wygłoszona od aktorów serialu. Dowiadujemy się z listu od Lady Whistledown, że kolejne perypetie rodziny Bridgerton będziemy mogli obejrzeć 25 marca 2022 roku.

W listopadzie tego roku zakończyły się nagrywki. Aktorzy jak i twórcy podzielili się pamiątkowymi zdjęciami z planu. Produkcja jest adaptacją książki Książę i ja (Mój książęautorstwa Julii Quinn. Śledziliśmy przygody Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor) oraz księcia Hastings (Regé-Jean Page). Natomiast w tym sezonie fabuła skupia się na najstarszym synu rodziny Bridgerton. Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey) poszukuje małżonki.

Zobacz również: Szkoła dla elity krótkie historie 2: Samuel Omar.

Do serialu powrócą aktorzy z poprzedniego sezonu: Nicola Coughlan, Phoebe Dynevor, Claudia Jessie, Golda Rosheuvel oraz Ruth Gemmell. Zabraknie jednak aktora Regé-Jean Page’a. Aktor grający rolę Simona Basseta wyjawił w rozmowie z Variety, że od początku wiedział, że wystąpi tylko w jednym sezonie.

Bridgertonowie od swojej premiery zgromadzili rzeszę fanów na całym świecie. W ciągu 28 dni od swojego debiutu i znalazł się na 5. miejscu na liście najbardziej popularnych premier oryginalnych treści serwisu wszech czasów. Serial zdobył także nagrodę Emmy za najlepsze fryzury pasujące do danej epoki i / lub postaci.

Źródło: Materiały prasowe/ YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze