Impreza w The Office – aktor został zatrzymany za jazdę po pijaku.

Kojarzycie taki Amerykański serial o pracownikach biura? Znaczy Angielski, ale ta wersja jest bardziej popularna… Też go lubię. Pamiętacie Todda Packera? Też go nie lubię.

A jego reputacji w moich oczach na pewno nie pomaga fakt, że odtwórca tej charakterystycznej roli w The Office został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu.

Jak donosi portal People, David Koechner został zatrzymany w sylwestra pod zarzutem jazdy po pijaku. 59 letni aktor w okolicach godziny 3 nad ranem miał uderzyć po pijaku w znak drogowy. Według świadków miał i nie zatrzymywać się aż do momentu przybycia policji z Hrabstwa Ventura. Według oficjalnych źródeł otrzymali anonimowy telefon z informacją o nietrzeźwym kierowcy.

Zobacz również: Epoka lodowcowa powraca!

Jak twierdzi raport z zatrzymania David Koechner spędził resztę nocy w areszcie i wyszedł nad ranem 1 stycznia. To jednak nie koniec jego historii. Aktor będzie musiał w marcu stawić się przed sądem, aby złożyć dodatkowe wyjaśnienia związane z tą sprawą. O postaci Packera oraz samym The Office można powiedzieć wiele. Nie można jednak zaprzeczyć, że pracownicy w Scranton umieją szaleć.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze