Elex II – system walki na polskim zwiastunie

Inwazja się rozpoczęła! Siły wroga wylądowały na Magalan, sprowadzając śmierć i zniszczenie na planetę oraz wszystkich jej mieszkańców. Możesz ich powstrzymać tylko w jeden sposób: wykorzystując w walce wszystkie dostępne środki!

Niech spadnie na nich deszcz ognia, oraz amunicji z pistoletów, łuków, rakiet lub broni laserowej. Ciachaj ich, tnij i uderzaj, mieczem, siekierą, piłą łańcuchową lub inną bronią, taką, która najbardziej odpowiada twojemu stylowi. Elex II pozwala ci wybrać, czy walczyć w zwarciu, magią lub na dystans – lub mieszanką wszystkich trzech. Możesz poznać każdą umiejętność i opanować każdą broń. Wszystko zależy od ciebie.

Zobacz również: Najlepsze Gry 2021 Roku

Elex II to kontynuacja Elex, klasycznej gry RPG z otwartym światem autorstwa wielokrotnie nagradzanego studia Piranha Bytes, odpowiedzialnego za serie Gothic i Risen. W Elex II gracz powróci na postapokaliptyczny, fantastycznonaukowy Magalan, badając jego ogromne przestrzenie dzięki plecakowi odrzutowemu, i przeżyje wspaniałą przygodę w dowolny, wybrany sposób.

 

Kilka lat po pokonaniu Hybrydy na niebie pojawiło się nowe zagrożenie. Groźny mroczny Elex może zniszczyć życie na całej planecie. Chcąc bronić pokoju na Magalanie i bezpieczeństwa swojej rodziny, bohater musi przekonać frakcje do zjednoczenia się przeciwko najeźdźcom oraz odnaleźć swojego syna, Dexa…

Zobacz również: Inscryption – Recenzja gry. Geniusz gatunkowej żonglerki


Przeczesuj ogromny, misternie zaprojektowany, zróżnicowany i całkowicie unikalny świat, pełen licznych frakcji i osadzony w postapokaliptycznym, fantastycznonaukowym uniwersum.

Elex II ukaże się 1 marca 2022 na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S/X w pełnej polskiej i angielskiej wersji językowej.
Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze