Znamy nowe szczegóły Horizon Forbidden West!

Horizon to jedna z największych gier na PlayStation i jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów. Bo stwierdzenie, że ta gra Ci się nie podoba to jak na retoryczne pytanie „Masz jakiś problem” odpowiedzieć, że kran ci przecieka.

Niby można, ale swój los już przypieczętowałeś i przyszłość maluje się dla ciebie w kolorach karetki. Dlatego postaram się po prostu spokojnie przekazać wiadomości i nie obrażać tej gry. Kolejna odsłona przygód Aloy doczekała się, podobnie jak każda inna gra od Sony, pełnego polskiego dubbingu. Jak widzimy na zwiastunie nie ma tu większych zmian względem obsady oraz jakości podkładu głosowego. Można więc założyć, że podobnie jak większość gier ekskluzywnych od Sony będzie on na poziomie przynajmniej dobrym.

Zobacz również: Ewolucja nas zawiodła, czyli o tym jak gry zatrzymały się w miejscu

Kolejną wiadomością, która może zdziwić osoby lubiące ukryte smaczki w grach jest fakt, że doświadczymy tu tylko jednego zakończenia. Jak zapewnia studio odpowiedzialne za grę, zakończenie mimo, że tylko jedno, będzie bardzo efektowne.

Postawmy sprawę jasno: Forbidden West będzie miał jedno zakończenie , bardzo mocne i efektowne, ale niektóre niuanse mogą się zmieniać w zależności od postaci, którym poświęciłeś miejsce i uwagę. Ponadto w kilku przypadkach nastąpią bardzo silne wybory moralne, które będą miały niezwykle poważne konsekwencje.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze