Filmowe Uncharted na finałowym zwiastunie

Co raz bliżej Uncharted, co raz bliżej Uncharted!

Uncharted zadebiutuje na ekranach kin już za niespełna dwa tygodnie – 11 lutego. Z tej okazji Sony wypuściło finalny zwiastun swej hitowej produkcji. Film od lat znajdował się w produkcyjnym piekle. Po latach, udało się jednak doprowadzić ten projekt do końca. W rolach głównych wystąpią Tom Holland (Nathan Drake) oraz Mark Wahlberg (Sully).

Zobacz również: Uncharted: Legacy of Thieves – recenzja gry. Jeden z najgorszych remasterów

Oficjalny opis filmu: Filmowa adaptacja jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Widowiskowa opowieść o przygodach nieustraszonego poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a. Tylko jego sprawność, tylko jego intelekt, spryt i determinacja mogą doprowadzić do odnalezienia mitycznej krainy złota – El Dorado. Drake jest potomkiem słynnego korsarza i obieżyświata, sir Francisa Drake’a. To po nim odziedziczył skłonność do brawury, inteligencję i pragnienie niekończącej się przygody. W poszukiwaniu El Dorado towarzyszyć mu będzie zaufany przyjaciel Victor Sullivan oraz przebojowa dziennikarka Elena Fisher.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze