Suicide Squad – kolejny spin-off w przygotowaniu!

Czeka nas więcej serialowych opowieści z Uniwersum DC Comics. James Gunn przygotowuje nowy spin-off swojego Suicide Squad z 2021 roku.

Znakomicie przyjęty Legion Samobójców Jamesa Gunna, który zadebiutował w zeszłym roku okazał się dużym sukcesem. Został pozytywnie przyjęty zarówno przez krytyków jak i fanów. Dowiódł też, jak dobrze reżyser odnalazł się w konkurencyjnym Uniwersum. Sukces Suicide Squad był na tyle duży, że Marvel pochylił głowę i ponownie otworzył dla Gunna swoje drzwi.

Zobacz również: Suicide Squad: Kill The Justice League – zwiastun nowej gry od twórców Batman: Arkham Asylum

Nie tylko Marvel kontynuuje współpracę z Jamesem Gunnem. Reżyser jeszcze przed premierą filmu ogłosił serialowy spin-off pod tytułem Peacemaker, z Johnem Ceną w roli głównej. Cena powraca tam jako tytułowy antybohater, który debiutował w zeszłorocznym Suicide Squad. Serial, który premierował kilka tygodni temu, również zbiera bardzo pozytywne oceny. Niestety nie byliśmy jeszcze w stanie przekonać się co do jego jakości, gdyż póki co jest on dostępny wyłącznie na platformie HBO Max. Nie został wypuszczony także na biedniejszym HBO GO.

Teraz jak się okazuje James Gunn idzie za ciosem. W wywiadzie z portalem 'Deadline’ wyjawił, że trwają już prace nad kolejnym serialowym projektem, także osadzonym w Uniwersum DC Comics. Prawdopodobnie będzie to kolejny po Peacemakerze spin-off Legionu Samobójców.

Sam reżyser nie wyjawił jednak wielu szczegółów, gdyż prace nad serialem są jeszcze w bardzo wczesnej fazie:

Pracujemy już nad nowym projektem, kolejnym serialem, połączonym z tym Uniwersum. Póki co więcej nie mogę zdradzać.

Ciekawe, który złoczyńca tym razem dostanie swoje własne show?

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze