Sifu Vengeance Edition – zapowiedziano pudełkowe wydanie gry

Sifu zadebiutuje w cyfrowej dystrybucji już 8 lutego, jednak już  teraz otrzymaliśmy informację o planowanym wydaniu pudełkowym gry!

Studio Sloclap i wydawca Microids z ekscytacją ujawniają zawartość specjalnej wersji gry Sifu Vengeance Edition, razem z nowym zwiastunem! Po sukcesie gry Absolver z 2017 roku, drugie dzieło Sloclap będzie zręczną i realistyczna grą Kung-fu, eksplorującą tematykę zemsty i odkupienia. Przygotowana przez Microids edycja Vengeance będzie dostępna od 3 maja 2022 na PlayStation 5 i PlayStation 4. Można ją już teraz zamawiać w przedsprzedaży. Dodatkowo, w dniu premiery fizycznej gry zostanie opublikowana darmowa aktualizacja z polską lokalizacją.

Zobacz również: Popkulturowy przegląd miesiąca – najciekawsze premiery filmów, gier i komiksów lutego

Pudełkowe wydanie gry zawierać będzie: ekskluzywny SteelBook, standardową edycję gry Sifu, 48-stronicowy artbook The Art of Sifu, kod na cyfrową wersję ścieżki dźwiękowej oraz 3 litografie.

Sifu to bardzo nietypowa, pełna akcji gra przygodowa. Wcielamy się tutaj w adepta Kung-Fu, którego rodzina została zamordowana, gdy ten był jeszcze młodzieńcem. Protagonista poświecił całe swoje życie na doskonalenie swoich umiejętności w walce, aby ostatecznie zemścić się na mordercach jego rodziny. Musi się jednak spieszyć, gdyż na wymierzenie sprawiedliwości ma tylko jedną noc.

Maksymilian Sikorski

Kinematograficzny boomer. Superbohaterskie kino omija szerokim łukiem, racząc się kolejnymi filmami ubiegłego wieku. Ponadto nałogowy konsolowiec, który większość czasu spędza na wymachiwaniu mieczem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze