Bracia Russo wyprodukują film animowany na podstawie powieści Superfudge

Bracia Russo wracają do współpracy z Disneyem! Zajmą się produkcją najnowszego serialu animowanego na podstawie jednej z powieści Judy Blume, Superfudge

Dla Disneya, bracia Russo są jak pozłacani Bożkowie. Przynieśli im wielkie pieniądze, dzięki reżyserii produkcji Marvela. Na swoim koncie mają aż dwa filmy, które są w pierwszej dziesiątce najlepiej zarabiających tytułów wszechczasów. Mowa tu o Avengers: Infinity War Avengers: Endgame. Tym razem jednak zajmą się produkcją. Pod swoje skrzydła wezmą animowany film na podstawie powieści Judy Blume, Superfudge.

Zobacz również: Sing 2 – recenzja filmu. Miałam ciarki!

bracia rusoo
Fot. Blume Judy — Superfudge

Superfudge co ciekawe to trzecia część cyklu od Judy Blume. Dwie wcześniejsze to Otherwise Known as Sheila The Great oraz Tales of a Fourth Grade Nothing. Bracia Russo zajmą się produkcją filmu animowanego poprzez swoją własną działalność, firmę AGBO.

Książka opowiada o przygodach młodego chłopaka, dwunastoletniego Petera Hatchera. Mieszka on wraz z rodzicami, młodszym bratem Fudgem i żółwiem na Manhattanie. Nastaje jednak dzień, w którym na świat przychodzi ich młodsza siostra. To rodzi Peterowi kolejnych problemów. Od teraz Fudge nie jest najmłodszym z rodzeństwa, co sprawia, że chłopczyk staje się chorobliwie zazdrosny. Próbuje on więc…sprzedać nowo narodzonego bobasa!

Źródło: The Wrap

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze