Mario Strikers: Battle League dostanie swoją wersję na Nintendo Switch!

Dopiero dostaliśmy informację odnośnie nowego DLC do Mario Kart 8 Deluxe, a już najnowsza gra z włoskim hydraulikiem w roli głównej zmierza do nas na Nintendo Switch. Zapoznajcie się z Mario Strikers: Battle League — piłką nożną przeznaczoną na handheldowe konsole.

Nintendo z impetem wkracza w najnowszy rok, który może okazać się kluczowy dla branży gamingowej. W końcu zdobyli oni większą szansę na odrobienie wszelkich strat majątkowych, związanych z wiadomo czym. Japońskie studio właśnie potwierdziło, iż najnowsza produkcja z wąsatym Mario wkroczy niedługo na Nintendo Switch. Będzie to Mario Strikers: Battle League.

Zobacz również: Mario Kart 8 Deluxe dostanie 48 nowych tras!

Gracze będą mogli wcielić się w rolę piłkarza Mario, który dzielnie przemierza barwną murawę boiska. Pozostali bohaterowie występujący w produkcji poszczycą się wykorzystywaniem specjalnych ataków podczas rozgrywek.

Mario Strikers: Battle League

Ze zwiastuna możemy się także dowiedzieć, że istnieją dwie formy strategiczne do wypróbowania — gear oraz hyper strike. W tej pierwszej nasz poziom statystyk będzie zależny od wybranego przez nas stroju, natomiast w drugiej formie zabawy możemy skorzystać z ognistej kuli, która pomoże nam wyeliminować potencjalnych przeciwników tuż pod polem bramkowym.

Na produkcję z piłkarskim akcentem będziemy poczekać do lata, powiem zawita ona do nas dopiero 10 czerwca.

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze