Gotham Knights – znamy datę rozpoczęcia zdjęć do serialu

Reżyser pilotażowego odcinka wyjawił początek produkcji.

Drużyna Gotham Knights będzie gościć nie tylko w nadchodzącej grze wideo. Według zapowiedzi stacja The CW wyprodukuje serial o tym samym tytule. Jest to kolejna produkcja osadzona w uniwersum DC.

Reżyser pilotażowego odcinka – Danny Cannon – wyjawił za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, kiedy nastąpi początek zdjęć. Według jego zapowiedzi produkcja rozpocznie się już w kwietniu 2022 roku. Udostępniona przez niego grafika pokazuje nam też oficjalne logo serialu. Zerknijcie poniżej:

Zobacz również: Batgirl – Michael Keaton jako Batman na nowych zdjęciach

Mimo, że początek prac na planie jest tuż za rogiem, wciąż nie znamy odtwórców głównych ról. Jednak dzięki powyższej informacji możemy przypuszczać, że w ciągu najbliższych tygodni się to zmieni. Zgodnie z zapowiedzią stacji wiemy, że historia ma się skupić wokół Jasona Todda a.k.a. Red Hooda, ale w produkcji mają się pojawić Dick Grayson, Barbara Gordon, Tim Drake oraz Damian Wayne.

Zobacz również: Doktor Strange w Multiwersum Obłędu; nowy zwiastun i plakat!

Fabuła ma skupiać się wokół śledztwa dotyczącego morderstwa Bruce’a Wayne’a, w które wrobieni zostają potomkowie wrogów Batmana. Adoptowany syn Wayne’a niechętnie się z nimi sprzymierza, aby rozwiązać zagadkę jego śmierci. Jednak pozbawione Mrocznego Rycerza miasto będzie w tym samym czasie potrzebowało nowych obrońców…

Pilotażowy odcinek reżyseruje wymieniony już Danny Cannon, który wcześniej kręcił odcinki seriali Gotham oraz Pennyworth. Natomiast za scenariusz odpowiadają Natalie Abrams, James Stoteraux i Chad Fiveash, czyli scenarzyści Batwoman.

Gotham Knights w grze studia Warner Bros Games
Gotham Knights w grze studia Warner Bros Games
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze