Stranger Things – poznaliśmy datę premiery 4 sezonu!

Stranger Things chyba nikomu nie trzeba przestawiać. Osadzony w latach 80-tych serial zdominował Netflix i stał się jednym z najpopularniejszych produkcji platformy. Oficjalne konto Stranger Things na swoich mediach społecznościowych udostępniło oficjalne plakaty do 4 sezonu. Ujawniono datę premiery oraz kilka innych smaczków. Czwarta seria będzie podzielona na dwie części. Każde zakończenie ma swój początek…

Kolejna świetna informacja dla fanów Nastki i jej przyjaciół. Serial poszerzy się o piąty sezon, który jednocześnie będzie ostatnim.

Sezon czwarty nie będzie ostatnim. Wiemy, jaki jest koniec i wiemy, kiedy on jest. [Pandemia] dała nam czas, aby spojrzeć w przyszłość, dowiedzieć się, co jest najlepsze dla serialu. Rozpoczęcie wypełniania tego dało nam lepsze wyobrażenie o tym, jak długo musimy opowiadać tę historię. Sezon czwarty będzie przedostatnim, piąty będzie ostatnim sezonem.

Powiedział Ross Duffer w wywiadzie dla The Hollywood Reporter.

Zobacz również: Fabryka Absolutu recenzja książki. Klasyka literatury czeskiej dalej w świetnej formie

Twórcy myślą także nad poszerzeniem uniwersum o sequel lub spin-off.

W świecie Stranger Things jest jeszcze wiele ekscytujących historii do opowiedzenia: nowe tajemnice, nowe przygody, nowi nieoczekiwani bohaterowie. Ale najpierw mamy nadzieję, że zostaniecie z nami, gdy skończymy tę opowieść o niesamowitej dziewczynie o imieniu Eleven i jej dzielnych przyjaciołach, o zbuntowanym szefie policji i walecznej mamie, o małym miasteczku o nazwie Hawkins, a także alternatywnym wymiarze znanym tylko jako Upside Down.

Pierwsza część Stranger Things 4 zadebiutuje 27 maja tego roku. Natomiast część druga 1 lipca. To co – widzimy się po drugiej stronie?

Źródło: Materiały prasowe/ YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze