Oppenheimer – pierwsze zdjęcie z filmu i nowi aktorzy na pokładzie.

Universal Pictures udostępniło pierwsze zdjęcie promujące najnowszy film Christophera Nolana.

Na kolejne dzieło reżysera nie musieliśmy długo czekać. Co prawda tym razem Nolan zmienia kompletnie kierunek względem kilku ostatnich dzieł, i z fantazji naukowej idzie w film historyczny. Podobnie jednak do poprzednich jego tworów Oppenheimer będzie miał iście gwiazdorską obsadę.

Zobacz również: Uncharted może dostać swoją filmową kontynuację

Studio Universal Pictures, które „przejęło” reżysera po jego rozstaniu z Warner Bros. rozpoczęło promocję produkcji i opublikowało pierwsze zdjęcie. Widzimy na nim Cilliana Murphy’ego w głównej, tytułowej roli:

Cillian Murphy jako Robert Oppenheimer

Co więcej, według najnowszych informacji z The Hollywood Reporter, do bogatej obsady filmu Oppenheimer dołączyli nowi aktorzy: Alden Ehrenreich i Kenneth Branagh. Obok wspomnianego Cilliana  Murphy’ego i Emily Blunt, która gra żonę głównego bohatera, na ekranie zobaczymy też między innymi Roberta Downey Jr.a, Matta Damona, Dane’a DeHaana oraz Ramiego Maleka.

Zdjęcia mają się rozpocząć jeszcze w tym miesiącu. Produkcja ma wejść do kin 21 lipca 2023 roku.

Źródło: The Hollywood Reporter

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze