Destiny 2: Królowa-Wiedźma – światowa premiera dodatku

Dziś swoją premierę ma najnowszy dodatek do gry Destiny 2 zatytułowany Królowa-Wiedźma. Rozszerzenie jest pierwszą częścią finałowej trylogii Saga o Świetle Ciemności.

Strażnicy odkryją w nim nowe potężne zdolności i zmierzą się z niezwykłym wyzwaniem, chroniąc Układ Słoneczny przed wrogami ludzkości. Oprócz premiery dodatku dziś rozpoczyna się także nowy sezon w grze – Sezon Odrodzonych.

Zarówno dodatek Królowa-Wiedźma, jak i Sezon Odrodzonych będą śledzić losy Strażników, którzy staną do walki o odzyskanie Światła z rąk bogini Roju Savathûn. Po ponad roku odkrywania oszustw Królowej-Wiedźmy Strażnicy podejmą bezpośrednią walkę z Savathûn, badając świat tronowy, tajemniczą siedzibę jej mocy oraz wiele nowych miejsc w Destiny 2.

Zobacz również: LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – materiał wideo zza kulis gry

Będą tam na nich czekać niezliczone wyzwania m.in. pojawienie się Świetlistego szczepu – wrogich członków Roju, którzy teraz władają tymi samymi mocami, z których od wieków korzystają Strażnicy. W Sezonie Odrodzonych gracze wykorzystają technologię tłumiącą Światło, przyznaną im w ramach skomplikowanego sojuszu z cesarzową Kombinatu Caiatl, aby przeciwstawić się rosnącej armii nasyconego Światłem Roju Królowej-Wiedźmy.

Maksymilian Sikorski

Kinematograficzny boomer. Superbohaterskie kino omija szerokim łukiem, racząc się kolejnymi filmami ubiegłego wieku. Ponadto nałogowy konsolowiec, który większość czasu spędza na wymachiwaniu mieczem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze