Bruce Campbell o swoim udziale w filmie Marvela

Spekulacje o tym kto pojawi się w filmie Doctor Strange w multiwersum obłędu rosną. Fani doszukują się kolejnych odwołań, gościnnych występów. Oczywiście Marvel nie potwierdza, ani też nie zaprzecza narastających teorii. O udziale w produkcji wypowiedział się Bruce Campbell. Aktor znany z serii Martwe zło odpowiedział o swoim cameo w nowym dziele od Marvel Studios.

Doctor Strange: W multiwersum obłędu to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez fanów produkcji MCU. W spotkaniu z fanami Bruce Cambell wypowiedział się o swoim udziału w filmie:

Nagrałem bardzo fajną scenę z uwielbianą postacią. Nie mam pojęcia czy ostatecznie scena znajdzie się w filmie, ale zapewniam jest świetna.

Nie jest to pierwsza współpraca aktora z reżyserem. Bruce Campbell wystąpił gościnnie w trzech częściach o Spider-Manie. Nie wiadomo jednak, kim jest ta uwielbiana postać. Wiele fanów spekuluje udział Patricka Stewarta, który według podejrzeń powróci w roli Profesora X. Sam aktor dość enigmatycznie odpowiedział na pytanie o udział. Cóż, nie pozostało nic, tylko czekać do maja.

Zobacz również: Billy Summers recenzja książki. Dobrzy, źli i Billy Summers

Drugi film o postaci Doctora Strange’a wyreżyseruje Sam Raimi. W tytułowej roli powróci Benedict Cumberbatch, a obok niego w głównych rolach wystąpią: Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Benedict Wong, Xochitl Gomez, Michael Stuhlbarg i Rachel McAdams.

Film trafi na ekrany polskich kin 6 maja. Natomiast 1 kwietnia zadebiutuje pierwszy film od Marvel Sturdios w tym roku, Morbius.

Źródło: Materiały prasowe/ YouTube

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze