Elden Ring: płatny urlop dla pracowników studia… by mogli grać w grę!

Kilka dni temu na rynek gamerski trafiła jedna z większych i głośniejszych perełek roku 2022 – Elden Ring. Gra powstała dzięki zespołowi From Software. Okazało się, że wśród pracowników konkurencyjnego studia zapanowała wielka ekscytacja. Tak wielka, że jej prezes postanowił dać wszystkim etatowcom dwa dni płatnego urlopu. Tylko po to, aby mogli… grać w grę!

Taką inicjatywą wykazał się szef japońskiego studia Pocket Pair (Craftopia, Overdungeon), Takruo Mizobe. Kiedy zobaczył podniecenie grą Elden Ring wśród swoich pracowników, natychmiast dał im… dwa dni płatnego urlopu! Były to dwa dni okalające weekend, piątek oraz poniedziałek, dzięki czemu etatowcy Pocket Pair mieli aż 96 godzin na oddanie się graniu w produkcję ze stajni From Software.

Zobacz również: Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a – najnowszy trailer dostępny w sieci

Takruo Mizobe na Twitterze przyznał, że trzymanie pracowników w takim stanie w pracy po prostu nie miało najmniejszego sensu. Nie było z nich bowiem żadnego pożytku. Tak właśnie wpłynęła na nich premiera Elden Ring! Niestety, 1 marca pracownicy musieli wrócić do pracy. Mimo tego trudno nie stwierdzić, że mieć takiego szefa to naprawdę wielkie szczęście!

Zobacz również: Morbius – Produkcja otrzymała finalny trailer

Przypominamy, że gra Elden Ring ukazała się 25 lutego 2022 roku na konsole Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz na komputery PC.

Źródło: Twitter/euro.com.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze