Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a – najnowszy trailer dostępny w sieci

Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a to najnowszy film związany z uniwersum Wizarding World. J.K. Rowling dalej próbuje rozwijać świat Harry’ego Pottera, tak, by nowe pokolenie pamiętało o utalentowanym magicznie okularniku. Najnowszy zwiastun Fantastycznych Zwierząt: … trafił do sieci.

Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a to film, na który wszyscy fani Harry’ego Pottera czekają z wypiekami na twarzy. Niesamowicie rozwijać on będzie całe filmowe uniwersum. W dodatku każdy jest ciekaw, jak w roli Grindelwalda poradzi sobie Mads Mikkelsen, zastępujący Johnny’ego Deppa.

Zobacz również: Belfast – recenzja filmu. Kenneth, nie Kenny

Trzecia część przygód Newta Scamandera, choć coraz mniej wspólnego ma ze zwierzętami, rozbudowuje uniwersum Wizarding World. Za reżyserię filmu odpowiada związany z marką od wielu lat David Yates. Scenariuszem zajęła się sama J.K. Rowling, w czym pomógł jej Steve Kloves.

Grindelwald sukcesywnie uciekł, zabierając ze sobą swoich zwolenników. A tych zdaje się być coraz więcej. Zapowiada się wojna świata czarodziejów z mugolami. Zapobiec temu chce Albus Dumbledore wraz ze swoimi wiernymi przyjaciółmi.

Zobacz również: Wikingowie: Walhalla – recenzja serialu. Pogoń za chwałą

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze