The Adam Project na nowym zwiastunie

Premiera filmu The Adam Project zbliża się do nas wielkimi krokami. W związku z tym Netflix udostępnił nowy zwiastun produkcji, w której główną rolę odegra Ryan Reynolds. Jesteście gotowi na przygodę?

The Adam Project opowiada historię Adama (Ryan Reynolds), który jest pilotem podróżującym w czasie. Łączy siły ze swoim młodszym ja (Walker Scobell) i zmarłym ojcem (Mark Ruffalo). Jego podróż polega na poznawaniu swojej przeszłości, by ocalić przyszłość. Zgodnie z raportem Vanity Fair, historia dotyczy podróży Adama z 2050 do 2022 roku, po tym, jak jego statek przenoszący się w czasie do jego przeszłości w celu odnalezienia swojej ukochanej Laury, granej przez Zoe Saldane, zostaje niefortunnie uszkodzony.

Zobacz również: Free Guy – recenzja filmu. NPC Truman

Obok Reynoldsa wystąpią: Mark Ruffalo, Jennifer Garner, Walker Scobell, Catherine Keener oraz Zoe Saldana. Film wyreżyserował Shawn Levy, scenariusz napisali: Jonathan Tropper, T.S. Nowlin, Jennifer Flackett, Mark Levin. Natomiast stanowisko producentów objęli: David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger, Shawn Levy, a także Ryan Reynolds. Oprawą muzyczną zajął się Rob Simonsen.

Film został zapowiedziany na przeglądzie filmowym, gdzie Netflix ogłaszał nowe premiery, które już niedługo trafią do ich oferty. Premiera produkcji science-fiction nastąpi już 11 marca na platformie streamingowej Netflix. Ostatnim filmem, w którym wystąpił Reynolds był natomiast Free Guy.

Źródło: Materiały prasowe/ YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze